Mapy parafii

Poinformuj

Powiadom swoich znajomych

Świeczka oraz reklama

Wejdź na stronę parafii, kliknij zakładkę ŚWIECZKI.


Wycinki prasowe


Media2.pl

CoLaska.pl - porównywarka cen usług kościelnych

CoLaska.pl - porównywarka cen usług kościelnych Ile bierze Twój ksiądz? W sieci funkcjonuje serwis internetowy CoLaska.pl, który jest internetową porównywarką cen kościelnych sakramentów: chrztów, ślubów czy pogrzebów.
Colaska.pl to pierwszy w Polsce i na świecie serwis internetowy prezentujący wysokość opłat za kościelne sakramenty w polskich parafiach. Dane zbierają i aktualizują sami internauci.

Serwis ma być przede wszystkim skarbnicą wiedzy na temat wszystkich parafii w Polsce. - Użytkownicy mogą dzielić się informacjami na temat konkretnych parafii. Mogą uzupełniać cennik usług parafialnych, dzięki temu unikną zakłopotania przy pytaniu o kwoty" - informują twórcy serwisu.

Strona ma posiadać także walory edukacyjne. Twórcy serwisu chcą uświadomić społeczeństwo za co tak naprawdę płacimy w kościele i na co idą pieniądze wpłacane księdzu.

W chwili obecnej w serwisie są wszystkie parafie polskie (ponad 10 tys.). Twórcy serwisu mają w planach także stworzenie bazy danych historycznych parafii oraz galerii Polskich kościołów, które niejednokrotnie są dziełami sztuki.

Źródło: Media2.plTwój wkład
Twoje zdjęcia na portalu? To możliwe, prześlij nam zdjęcie dowolnego kościoła. Zamieścimy je na stronie parafii z informacją kto zdjęcie nadesłał (opcja).

Wystarczy wysłać zdjęcie na adres pomoc@colaska.pl lub skorzystać z formularza na stronie parafii w zakładce "Informacje". Dziękujemy za pomoc